W okresie odwołanych zajęć w  przedszkolu  w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19  prosimy Państwa o zapoznanie się z informacjami od nauczycieli poszczególnych grup wiekowych.

Nauczycielki będą udostępniać na stronie przedszkola  https://ps.edulomianki.pl/  zadania dotyczące aktywności dzieci, które możecie państwo wykonać z dzieckiem w domu.

            Do Państwa dyspozycji udostępniamy adresy mailowe:

LOGOPEDA – psl.logopeda@edulomianki.pl
PSYCHOLOG – psl.psycholog@edulomianki.pl
GRUPA KRASNALE – psl.krasnale@edulomianki.pl
GRUPA BIEDRONKI – psl.biedronki@edulomianki.pl
GRUPA ŻABKI – psl.zabki@edulomianki.pl
GRUPA PSZCZÓŁKI – psl.pszczolki@edulomianki.pl  
 

Telewizja Polska we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Ministerstwem Edukacji Narodowej uruchomiła pierwszy kanał edukacyjny on-line. Nowe pasmo jest odpowiedzią na potrzeby uczniów i nauczycieli podczas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach.. Zachęcamy do oglądania!

Serwis Telewizji Polskiej

Telewizja Polska przygotowała dla dzieci i młodzieży produkcje o charakterze edukacyjnym, popularnonaukowym i kulturalnym. Na kanale dziecięcym TVP ABC w godz. 8:00-13:00 młodzi widzowie będą mogli codziennie obejrzeć różne programy edukacyjne.

Serwis Polskie Radio Dzieciom

To całodobowa stacja radiowa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ramówce znajdują się audycje edukacyjne, naukowe i rozrywkowe rozwijające wyobraźnię i budujące kreatywność dzieci. Pasmo wieczorne, kierowane do osób dorosłych, to kompendium wiedzy w zakresie wychowania, rozwoju, kultury i sztuki.

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. W swoich programach realizują misję edukacyjną i dbają o poprawność językową. Programy emitowane na antenie Polskiego Radia Dzieciom wspierają rozwój wyobraźni i kreatywności. Wspomagają także proces edukacji, odnosząc się pośrednio i bezpośrednio do programu nauczania.

http://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom